• Datum: 02.12.2013 Vložil: Ludmila

Titulek: Láska na první pohled

Když jsem se rozhodla nechat si namalovat obrázek "na míru" moc jsem se na něj samozřejmě těšila a byla také patřičně zvědavá, jaký asi bude. Ale zároveň mě sem tam napadaly i myšlenky - co když se mi třeba nebude tak úplně líbit? Co když mě nijak neosloví, nedotkne se dušičky? Ó, jak jsem byla bláhová! Dnes se svým zbytečným obavám jenom směju.

Od první chvíle co jsem ho uviděla jsem cítila radost a zvláštní chvění kdesi uvnitř a připadala jsem si jak malá holčička, která právě rozbalila úžasný dárek... Dárek, který si sice moc přála a na který se už předem opravdu těšila, ale který v ten okamžik překonal veškerá očekávání.

Moc se mi líbí všechny zdejší obrázky, každý je krásný a zajímavý jinak a ráda si je čas od času znovu prohlížím a přemýšlím o nich. Ale ten "můj" je pro mě ze všech nejkrásnější a mému srdíčku nejbližší a není snadné slovy vyjádřit, co při pohledu na něj cítím. Snad mohu napsat, že je to jakási "velikost" nebo zvláštní rozšíření a také klid a radost v duši...

Jsem osudu vděčná, že mi bylo dopřáno potkat a využít tuto nádhernou a neobyčejnou možnost, je pro mě překrásným darem a obohacením v mém životě. I když zatím jen málo rozumím v čem vlastně ono "kouzlo" spočívá a jaká jsou další tajemství nejen mého obrázku.

Alici ze srdce přeji ať namaluje ještě spoustu obrazů, které přinesou radost, naději a tolik potřebné světýlko do našich životů.
    Děkuji :-)

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

Kontakt

ALICE MAČKALOVÁ

736 799 650