RECENZE

 • Datum: 20.04.2020 Vložil: Zdeňka

  Titulek: Životní poslání

  Ali, po nějaké době jsem se kochala "tvými" obrázky. To, co z nich vyzařuje, je nádherné, zvlášť tehdy, když se člověk zklidní. Mám už od Tebe hodně obrázků, které září celým domem.
  Děkuji za Tvoji práci, děkuji, že naplňuješ své poslání. DÍKY.

  Odpovědět

 • Datum: 20.05.2018 Vložil: Haši

  Titulek: Má pravdu! :-)

  Milá Aličko,
  když jsi mi tenkrát přinesla osobní obrázek pro mne, na první pohled se mi nelíbil - ty barvy! Převládá zelená a nějaké červenohnědé šmouhy!
  Tys mi to trochu vysvětlila a já se potom podívala POŘÁDNĚ.
  A viděla jsem, že tam je celý můj životní úkol (pokud se nemýlím :-))
  Děkuju Ti za ten obrázek, pomáhá mi ve chvílích depky a beznaděje..


  Odpovědět

 • Datum: 07.05.2017 Vložil: Jara

  Titulek: Doteky nitra

  Obrazy mají dar propojení vjemu "naší"reality s realitou vnitřní-emoční.
  Pohled na ně je tedy hlavně prožitkem-dotykem Duše..
  Kouzlo doteků nitra,krása Duší i bytostí, hladí naše srdce a my můžeme
  "cítit",že žijeme,vnímáme,jsme...
  Díky Ali,Tvoje obrázky jsou jako ranní probuzení:))
  Krásná rána všem...

  Odpovědět

 • Datum: 06.05.2017 Vložil: Kája

  Titulek: Propojení.

  Děkuji Ti za záchytný bod , který mi každé ráno než odejdu do práce připomene, že v mém životě existuje i jiná společnost , která mě provází a mohu se opřít o svou intuici . Přeji Ti hodně šťastných a spokojených lidí, které svými obrazy učiníš a pomůžeš otevřít jejich srdíčko.

  Odpovědět

 • Datum: 05.03.2017 Vložil: Silvie

  Titulek: RADOST

  DĚKUJI mnohokrát. Radost, pohlazení, podpora, cítím, bylo by hodně slov.
  Slovy neobsáhnu. Snad-obrázky vyplnily prázdná místa. A ta místa si řekla - konečně!

  Odpovědět

 • Datum: 25.10.2016 Vložil: Zdeňka

  Titulek: Obrazy "šité na míru"

  Ahoj Ali, děkuji Ti za krásné obrazy, které prozařují nejen mou duši, ale i dům, pomáhají všem. Tvé obrazy mluví, je v nich láska, radost, pokora, vděčnost,odpuštění, pochopení, srdnatost. Vyzařuje z nich krásná, jemná vibrace. Každý obraz je jak dokonale "šitý oděv na míru" pro konkrétního človíčka, a nebo jiný pro rodinu, dům, obchod...
  Občas "zabrousím" na tvé stránky a kochám se. Děkuji za tvou práci, za tvůj čas. Vím, že tvoříš s láskou ke všem a ke všemu. Poděkování patří také Honzíkovi.
  Děkuji za to, že jsi. Děkuji...


  Odpovědět

 • Datum: 09.12.2013 Vložil: Ludmila

  Titulek: Alice v říši divů

  Intutitvní obrazy Alice jsou z říše divů: čím déle obraz máte, tím hlouběji na Vás může působit : cesty do obrazu mohou být hlubokými zážitky, kdy objevujete pomoc, o které jste neměli ani tušení... A nejen pomoc.
  Děkuji Alici za obraz, který postupem času naplňuje prostor mého pokoje poselstvím.
  A pro nevěřící: když jsem obraz pověsila, můj muž mi sdělil, že by pod ním nechtěl lehávat - nic mu neříkal. Po 14 dnech od zavěšení si každý den lehne na mé místo s odůvodněním, že se mu tam dobře "čte".... :-)
  Z celého srdce děkuji krásné Alici za duchovní pomoc a podporu.

  Odpovědět

 • Datum: 02.12.2013 Vložil: Ludmila

  Titulek: Láska na první pohled

  Když jsem se rozhodla nechat si namalovat obrázek "na míru" moc jsem se na něj samozřejmě těšila a byla také patřičně zvědavá, jaký asi bude. Ale zároveň mě sem tam napadaly i myšlenky - co když se mi třeba nebude tak úplně líbit? Co když mě nijak neosloví, nedotkne se dušičky? Ó, jak jsem byla bláhová! Dnes se svým zbytečným obavám jenom směju.

  Od první chvíle co jsem ho uviděla jsem cítila radost a zvláštní chvění kdesi uvnitř a připadala jsem si jak malá holčička, která právě rozbalila úžasný dárek... Dárek, který si sice moc přála a na který se už předem opravdu těšila, ale který v ten okamžik překonal veškerá očekávání.

  Moc se mi líbí všechny zdejší obrázky, každý je krásný a zajímavý jinak a ráda si je čas od času znovu prohlížím a přemýšlím o nich. Ale ten "můj" je pro mě ze všech nejkrásnější a mému srdíčku nejbližší a není snadné slovy vyjádřit, co při pohledu na něj cítím. Snad mohu napsat, že je to jakási "velikost" nebo zvláštní rozšíření a také klid a radost v duši...

  Jsem osudu vděčná, že mi bylo dopřáno potkat a využít tuto nádhernou a neobyčejnou možnost, je pro mě překrásným darem a obohacením v mém životě. I když zatím jen málo rozumím v čem vlastně ono "kouzlo" spočívá a jaká jsou další tajemství nejen mého obrázku.

  Alici ze srdce přeji ať namaluje ještě spoustu obrazů, které přinesou radost, naději a tolik potřebné světýlko do našich životů.
  Děkuji :-)

  Odpovědět

 • Datum: 11.11.2013 Vložil: Olga

  Titulek: Poděkování

  Ali, děkuji za nádherné obrazy, které světu ukazuješ. Jsem ráda, že je mohu vidět právě v době, kdy je nejvíce potřeba.
  Dále děkuji za to, že jsem Tě v životě mohla poznat, jako báječného člověka, jako svou sestru, a že si mne tím člověčenstvím často pomohla. Hodně štěstí : = )

  Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Kontakt

ALICE MAČKALOVÁ

736 799 650

ALIMA - Obrazy duše

Tvorba www stránek zdarmaWebnode